PS PLUS Aboneleri için Ekim Ayında Ücretsiz Sunulacak Oyunlar Belli Oldu !

Sony’nin PS Store üzerinden Playstation kullanıcılarına ücretsiz oyunları sunmaya devam ediyor. Sony’nin Playstation kullanıcılarına EKİM ayında ücretsiz sunacağı oyunlar oyunseverleri bir hayli heyecanlandırdı.

Sony’nin Ekim ayında PS Plus üyeliğine sahip kullanıcılara sunacağı ücretsiz oyunlar belli oldu. Sony, PS Store üzerinden Ekim ayında 3 farklı oyunu kullanıcılarına ücretsiz olarak sunacak.

Sony, Temmuz ayında Hell Let Loose, Mortal Kombat X ve PGA Tour 2K21 oyunlarını Playstation Plus abonelik sistemine dahil olan ya da dahil olacak kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde indirme ve oynama imkanı sağlayacak.

Sony tarafından belirtilen Ekim ayının ücretsiz oyunları, Playstation kullanıcıları tarafından yine sevinçle karşılandı.

OYUNLAR NE ZAMANA KADAR ÜCRETSİZ İNDİRİLEBİLECEK ?

Sony, Ekim ayında üç farklı oyunu PS4 ve Playstation 5 kullanıcıları için ücretsiz bir şekilde sunulacak. Bu oyunlar; Hell Let Loose, Mortal Kombat X ve PGA Tour 2K21 oyunları olacak.

Hell Let Loose, Mortal Kombat X ve PGA Tour 2K21 oyunları 5 Ekim tarihi itibariyle PS Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirilebilecek.

Ücretsiz olarak sunulacak olan oyunlar 31 Ekim tarihine kadar PlayStation Plus üyeleri tarafından ücretsiz bir şekilde indirilebilecek. 

*NOT: Hell Let Loose, PlayStation 5 için duyurulurken; Mortol Kombat X ve PGA Tour 2K21 yapımları PlayStation 4 için gelecek.

NOT: Bu fırsat, PLAYSTATION PLUS üyeliğine sahip kullanıcılar için geçerlidir.

PS PLUS EKİM AYININ ÜCRETSİZ OYUNLARI HAKKINDA :

  • Hell Let LooseAvustralyalı stüdyo Black Matter tarafından geliştirilen ve Team17 tarafından yayınlanan çok oyunculu bir taktik birinci şahıs nişancı video oyunudur. Oyuncular, 2. Dünya Savaşı’nın Batı ve Doğu Cephelerinin ikonik savaşlarında müfreze seviyesinde savaşırlar. Oyun, Haziran 2019’da Microsoft Windows, PlayStation 5, Xbox X ve Xbox S serisi için piyasaya sürülmüştür.
  • Mortal Kombat X, NetherRealm Studios tarafından geliştirilen ve Warner Bros. Interactive Entertainment tarafından yayımlanan bir dövüş video oyunudur. Mortal Kombat serisinin onuncu ana video oyunudur ve 14 Nisan 2015 tarihinde Microsoft Windows, PlayStation 4, ve Xbox One için yayınlanmıştır.
  • PGA Tour 2K21HB Studios tarafından geliştirilen ve 2K Sports for Stadia, Microsoft Windows, Nintendo Switch, PlayStation 4 ve Xbox One tarafından yayınlanan bir spor video oyunudur. Bu, 2K Sports ile entegre Golf Club franchise’ının ve PGA Tour lisansı içeren franchise’daki ikinci oyunun devamı niteliğindedir.

PS PLUS ABONELİK ÜCRETİ NE KADAR ?

Playstation Plus’ın aylık abonelik servisi, üç farklı paketle oyunseverlerin karşına çıkıyor. PS Plus’a abone olmak isteyen kullanıcıların aylık 40 TL, üç aylık 100 TL veya 12 aylık 200 TL ödemesi gerekiyor.

”Peki siz Temmuz ayında ücretsiz olacak oyunlar hakkında neler düşünüyorsunuz ? Görüşlerinizi aşağıdan ‘YORUMLAR‘ kısmından belirtebilirsiniz.”

TeknoAjan.com | Teknoloji Ajanınız.