PS PLUS Aboneleri için ARALIK Ayında Ücretsiz Sunulacak Oyunlar Belli Oldu !

Sony’nin PS Store üzerinden Playstation kullanıcılarına ücretsiz oyunları sunmaya devam ediyor. Sony’nin Playstation kullanıcılarına ARALIK ayında ücretsiz sunacağı oyunlar oyunseverleri bir hayli heyecanlandırdı. 

Sony’nin Aralık ayında PS Plus üyeliğine sahip kullanıcılara sunacağı ücretsiz oyunlar belli oldu. Sony, PS Store üzerinden Aralık ayında 3 farklı oyunu kullanıcılarına ücretsiz olarak sunacak.

Sony, Aralık ayında JUST CAUSE 4, WORMS RUMBLE ve ROCKET ARENA oyunlarını Playstation Plus abonelik sistemine dahil olan ya da dahil olacak kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde indirme ve oynama imkanı sağlayacak.

Sony tarafından belirtilen Aralık ayının ücretsiz oyunları, Playstation kullanıcıları tarafından yine sevinçle karşılandı.

Oyunlar ne zaman ücretsiz bir şekilde indirilebilecek ?

Sony, Aralık ayında üç farklı oyunu PS4 ve Playstation 5 kullanıcıları için ücretsiz bir şekilde sunulacak. Bu oyunlar; JUST CAUSE 4, WORMS RUMBLE ve ROCKET ARENA oyunları olacak.

 JUST CAUSE 4, WORMS RUMBLE ve ROCKET ARENA oyunları 1 ARALIK tarihi itibariyle PS Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirilebilecek. 

İlgili oyunlar 4 OCAK tarihine kadar kullanıcılar tarafından indirilebilecek. 

NOT: Bu fırsat, PLAYSTATION PLUS üyeliğine sahip kullanıcılar için geçerlidir.

Aralık ayında ücretsiz sunulacak olan oyunlar hakkında: 

JUST CAUSE 4: Just Cause 4, Avalanche Studios tarafından geliştirilen ve Square Enix tarafından yayınlanan bir 2018 aksiyon-macera oyunudur.

WORMS RUMBLE: PlayStation 4, PlayStation 5, Microsoft Windows platformları için 2020 yılında piyasaya sunulmuş nişancı oyunudur. Solucanların maceralarının yer aldığı eğlenceli bir oyundur. 

 ROCKET ARENA: Electronic Arts’ın imzası yer alan bir savaş oyunudur. Oyun 14 Temmuz 2020 tarihinde piyasaya sunulmuştur. 

”Peki siz Aralık ayında ücretsiz olacak oyunlar hakkında neler düşünüyorsunuz ? Görüşlerinizi aşağıdan ‘YORUMLAR‘ kısmından belirtebilirsiniz.”

TeknoAjan.com | Teknoloji Ajanınız.