Netflix’in Sevilen Dizisi Lucifer’ın 5.Sezon 2.Kısım Fragmanı Yayınlandı !

Sevilen Netflix dizisi Lucifer’ın 5. sezon 2. kısımının tanıtım fragmanı yayınlandı. Hayranları tarafından heyecanla beklenen dizinin yeni sezonunun fragmanı kısa bir süre içerisinde milyonlarca kişi tarafından izlendi. Merakla beklenen dizinin 5. sezonunun 2. kısmı çok kısa bir süre sonra Netflix’te yayınlanacak.

Netflix’in popüler dizilerinden biri olan Lucifer, 5. sezonun ilk kısmında farklı bir hikaye ile izleyenlerinin karşına çıktı ve yine izleyenleri tarafından oldukça fazla sevilerek izlendi. 

Bildiğiniz üzere dizinin yayın tarihi çok uzun zaman önce belli olmuş ancak dizinin 5. sezonunun 2. kısmı hakkında herhangi bir kesit, tanıtım fragmanı yayınlanmamıştı. Netflix, bugün sosyal medya hesapları üzerinden dizinin 5. sezonunun devamı olan 2. kısmına dair tanıtım fragmanını yayınladı.

Yayınlanan tanıtım fragmanından anlaşılan şu ki, Lucifer yine 5. sezonunun devamında izleyenleri heyecan ve eğlencenin doruklarına çıkaracak. 

Dizinin 5. sezonunun 2. kısmı çok yakın bir zaman sonra (28 Mayıs 2021 tarihinde) izleyenleri ile buluşacak.

İşte Lucifer 5. Sezon 2. Kısım Tanıtım Fragmanı:

Lucifer dizisinin 5. sezon 2. kısmının tanıtım fragmanına aşağıdan erişebilirsiniz. 

Lucifer Dizisi Hakkında:

Lucifer, Tom Kapinos tarafından üretilen Amerikan fantastik polisiye komedi-drama dizisi. 25 Ocak 2016’da FOX’da yayımlanmaya başlamıştır. Ardından Netflix tarafından satın alınmış ve yayın hayatına Netflix üzerinden devam etmektedir. Dizinin 6. sezonunun final sezonu olması beklenmektedir. 

İlk bölüm yayın tarihi: 25 Ocak 2016
Dizi yapımcısı: Tom Kapinos
Tür: Fantastik Tv dizisi, Komedi-Dram, Gizem, Korku, Kurgu, Polisiye
Oyuncular: Tom Ellis (Lucifer), Lauren German (Chloe Decker), Lesley-Ann Brandt (Mazikeen), D.B. Woodside (Amenadiel), Kevin Alejandro (Dedektif Daniel), Rachael Harris (Linda Martin), Aimee Garcia (Ella Lopez), Dennis Haysbert (God)

TeknoAjan.com | Teknoloji Ajanınız.