Narcos 4.Sezon Ne Zaman Başlayacak ?

Netflix tarafından yayınlanan dünyada milyonlarca izleyiciye sahip olan Narcos dizisi hayranları tarafından heyecanla bekleniyor. Peki Narcos’un 4.sezonu ne zaman yayınlanacak ? Narcos 4.sezon’da kimler yer alacak ? 4.sezon nerede çekildi ? 

Sorularınızın cevaplarını ve Narcos 4.sezonun fragmanını yazımızda bulabilirsiniz..

Bir Netflix dizisi olan Narcos’un 4.sezonu merakla bekleniyor. İlk 2 sezonda Pablo Escobar’ın hayatını konu edinen dizi Pablo Escobar’ın ölümüyle son bulmuştu. Geçtiğimiz sene 3. sezonu yayınlanan dizi reytingde az çok kan kaybı yaşasa da başka uyuşturucu kartellerini konu edinen dizi başarısını yine gösterdi.

Uyuştu kartellerini konu edinen dizinin 4.Sezonu , 3.sezon yayınlandıktan hemen sonra onayı aldı ve çekimlerine başlandı. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan fragman ile birlikte Nexflix resmi Twitter hesabından dizinin çok yakında izleyicileri ile buluşacağını belirtti. Dizin hayranları tarafından en çok merak edilen konusu ise 4.sezonunun ne zaman yayınlanacağı.

NARCOS 4.SEZON NE ZAMAN YAYINLANACAK ?

Narcos’un 4.sezonun ne zaman yayınlanacağı hakkında henüz herhangi bir resmi açıklama yapılmadı. Geçtiğimiz aylarda Nexflix’in resmi Twitter hesabından dizinin 4.sezon fragmanı ile birlikte ”Narcos 4.sezonuyla, 2018’de sadece Nexflix’te..” notu yayınlandı.

Narcos 4. sezonu ile 2018 yılı içerisinde izleyicilerin karşısına çıkacak. Net bir tarihi olmayan dizinin 4.sezonun başlangıç tarihinin 2018 2.yarısı içerisinde olması bekleniyor.

Geçtiğimiz sezonlara bakacak olursak; dizinin 1.sezonu 1 EYLÜL 2015 , 2.sezonu 2 EYLÜL 2016 ve 3.sezonun 28 AĞUSTOS 2017 tarihlerinde yayınlanmıştı.

(Güncelleme: 6Eylül 2018)

NARCOS 4.SEZON BAŞLANGIÇ TARİHİ BELLİ OLDU!

6 Eylül 2018 itibariyle Narcos 4.sezon başlangıç tarihi dizi yapımcısı ve yayıncısı tarafından resmi olarak açıklandı.

Dizinin 4.sezon başlangıç tarihi :  16 KASIM 2018

(Narcos 4.sezon başrol oyuncuları)

NARCOS 4.SEZON’UNDA BAŞROLDE KİMLER OLACAK ? 

Dizinin sadece başrol oyuncuları açıklandı.  Tüm oyuncu kadrosu henüz daha açıklanmadı.

Dizin 4.sezonunda başrol’de Michael Péna ve Diego Luna yer alacak.

NARCOS 4.SEZON NEREDE GEÇECEK ? 

Dizinin 4.sezonunun fragmanı yayınlanırken altına  “Mariachi’nin doğduğu topraklarda Narcos kök salıyor.”  notuyla birlikte Meksika bayrağı konuldu.

Dizinin 4.sezonun Meksika’da geçeceği belirtildi. Macera Meksika topraklarında devam edecek.

NARCOS 4.SEZON FRAGMANI:

Narcos’un 4.sezonunun fragmanı yayınlandı. Aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yayınlanmış olan ilk fragmandan ne yazık ki hiç bir bilgi edinemiyoruz. İlerleyen günlerde 4.sezon hakkında bilgi edinebileceğimiz ve 4.sezondan kesitleri görebileceğimiz fragmanlar yayınlanacaktır. Yeni fragmanlar Nexflix tarafından yayınlandıktan sonra sizler için yine buradan paylaşacağız. Takipte kalın!

(Kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.)
TeknoAjan.com