Lethal Weapon 2.Sezon Ne Zaman ?

Geçtiğimiz seneye bomba gibi bir giriş yapan ve izlenme rekorları kıran FOX’un uzun yıllar boyunca televizyonda yayınlanması beklenen LETHAL WEAPON adlı dizinin 2.Sezon başlangıç tarihi belli oldu.

2.Sezon 22 Bölümden oluşacak !

Matthew Miller yönetmenliğinde olan başrollerini ise Damon Wayans ve Clayne Crawford ‘ın oynadığı Aksiyon,Suç ve Drama üçlüsünü içeren dizinin 2.Sezon ‘u 22 bölümden oluşacak. Dizinin 11+11 şeklinde 2 parça olarak izleyicilerinin karşısına çıkması da muhtemel.

Dizinin konusu:

Lethal Weopon , Aynı adı taşıyan ve ‘Cehennem Silahı’ olarak dilimize çevrilen film serisinden uyarlanan ‘Lethal Weapon’ Fox’un yaklaşan aksiyon, drama türündeki dizilerinden biridir.

Günümüze modernize edilen dizide suçlularla mücadele eden Los Angeles Polis Teşkilatı dedektiflerinden Martin Riggs (Clayne Crawford) ve Roger Murtaugh’un (Damon Wayans) aksiyon dolu maceraları konu ediliyor.

Dizinin IMDb puanı 8.1 

 Roger Murtaugh’un (Damon Wayans) (solda) ve Martin Riggs (Clayne Crawford) (sağda)

Oyuncu kadrosunda rol alan isimler ise şöyle:

Clayne Crawford (Rectify, Rogue, 24), Damon Wayans (The Underground, My Wife and Kids), Keesha Sharp (American Crime Story), Jordana Brewster (American Crime Story, Dallas), Kevin Rahm (Bates Motel, Mad Men, Desperate Housewives), Chandler Kinney ve Johnathan Fernandez olarak sıralanmaktadır.

Yukarıda belirtilen kadro ilk sezonda yer almış kişilerdir. 2.Sezon kadrosu ise tam olarak belli değildir.

Peki ”Lethal Weapon” 2.Sezon ne zaman başlayacak ?

İzleyicilerinin merakla beklediği Lethal Weapon’nın 2. sezon başlama tarihi 26 Eylül 2017 Salı olarak açıklandı.

2.Sezon’dan görüntüler: 

Dizinin ilk sezonunun Fragmanı :

TeknoAjan.com
13-07-2017