La Casa De Papel 3.Sezon Geliyor! | Çıkış Tarihi Belli Oldu !

La Casa De Papel 3.Sezon geliyor ! La Casa De Papel 3.Sezon ne zaman yayınlanacak ? Dizinin 3.sezonunda neler olacak ? La Casa De Papel 3.Sezon konusu ne olacak, kaç bölümden oluşacak ? Son zamanların popüler dizilerinden olan ve oldukça çok sevilen İspanyol yapımı dizi La Casa De Papel’in 3. sezonu hakkında merak ettikleriniz ve bilmedikleriniz sizler için hazırlamış olduğumuz bu yazımızda..

Son zamanlarda İspanyol yapımı olan dizi, La Casa De Papel’in 3.sezonunun olup olmayacağı merak konusuydu. Geçtiğimiz aylarda yazmış olduğumuz yazımızda da belirttiğimiz gibi dünyanın her bölgesinden dizinin hayranları La Case De Papel’in 3.sezonunun gelmesini sosyal medya üzeriden oldukça sık dile getiriliyor ve dizinin çok yakında 3.sezonunun geleceğine kesin gözüyle bakılıyordu.

Sonunda dizi yapımcıları ve yayıncısı (Netflix) hayranlarının bu talep ve isteklerine sessiz kalmadı ve müjdeli haber bugün itibariyle (18 Nisan 2018) Netflix’in Twitter sayfası üzerinden verildi.

Dizinin hayranlarında büyük heyecan yaratan bu haber sosyal medyada büyük bir yankı uyandırdı.

Netflix resmi Twitter hesabında yayınlamış olduğu ufak bir görüntüyle birlikte atmış olduğu tweet’te; ” İspanyol soygun hikayesinin birinci ve ikinci kısımların dünya çapındaki başarısının ardından, Profesör’ün kalkıştığı yeni soygunlara 2019’da tanıklık edeceğiz.” sözlerine yer verdi.

Ayrıca paylaşılan videoda dizi oyuncularını görüyoruz ve dizi oyuncuları yapmış olduğu konuşmada; ” Senin de bizimle aynı şeyi beklediğini biliyoruz. Bize katılmak isteyen olur mu, bilmek istiyoruz. Çünkü tarihin en büyük soygunu henüz bitmedi. Üçüncü sezon geliyor. Ve sadece Netflix’te ” sözlerine yer veriyorlar.

Netflix’in vermiş olduğu müjdeli haberin tweet’ine buradan ulaşabilirsiniz!

DİZİNİN 3.SEZONU NE ZAMAN GELECEK ? 

Dizinin 3.sezonunun 2019 yılında geleceği müjdeli haber ile birlikte verildi. Dizinin 3.sezonu Netflix’te yayınlanacak. Dizinin çekimlerine de çok yakın bir zaman içerisinde başlanılacak. Ancak dizinin hayranları tarafından 3.sezonunun tam olarak ne zaman yayınlanacağı merak konusu. Netflix ve dizinin yapımcıları ise dizinin kesin yayın tarihi ile ilgili bir bilgi vermediler. Yakın bir zaman içerisinde de bu bilgiyi vermeleri beklenilmiyor.

Ancak dizinin 3.sezonunun yayınlanma tarihinin 2019 yılının ilk yarısında olma olasılığı oldukça yüksek gözüküyor. Tahmini bir tarih yürütülecek olursak 3.sezon yayın tarihinin 2019’un ilkbahar aylarında ‘Mart-Nisan’ ayları içerisinde olması yüksek bir ihtimal.

İlerleyen zamanlarda yapılacak olan resmi açıklama ile birlikte La Case De Papel dizisinin 3.sezonunun ne zaman yayınlanacağı bilgisini edineceğiz. Gerekli açıklama yapıldıktan sonra sizleri bu sayfadan tekrar bilgilendireceğiz.

(La Casa De Papel dizisinin IMDb puanı oldukça yüksek. Dizinin IMDb puanı: 8.8)

LA CASA DE PAPEL 3.SEZON’DA NELER OLACAK ?

Dizinin 3.sezonu hakkında herhangi bir bilgi henüz paylaşılmadı. Bu paylaşımında yakın bir zamanda yapılması beklenmiyor. Ayrıca ilerleyen zamanlarda da böyle bir paylaşım kesinlikle yapılmayacaktır. İlerleyen zamanlarda dizinin çekimlerinin tamamlanmasına yakın ya da tamamlandıktan sonra sadece dizinin 3.sezonundan bir kaç kesit tanıtım amaçlı sunulacaktır.

Dizinin 3.sezonu hakkında edinebileceğimiz tek bilgi, 3.sezonununda da yeni bir soygun macerasının olacağı..

Oyuncu kadrosuna da bakacak olursak dizinin 3.sezonunda eksikliği aranacak tek isim dizi ”Berlin” olacaktır.  Belki bir ihtimal ‘Berlin’ ‘i dizi içerisinde Spin-off (yan hikaye) olarak görebiliriz.

LA CASA DE PAPEL DİZİSİNİN 3. SEZONU KAÇ BÖLÜMDEN OLUŞACAK ? 

La Casa De Papel dizisinin 3.sezonunun kaç bölümden oluşacağı da yapılan açıklama ile birlikte belli oldu. Ancak dizinin hayranları bu duruma biraz üzülecek gibi gözüküyor.

Dizinin 3. sezonu toplam 8 bölümden oluşacak ve bölümlerin ortalama dakika süresi ise 40-50 dk. aralığında olacak.

Dizinin 3.sezonunun geleceği hayranlarını oldukça sevindirdi ama dizinin 3.sezonunun bu kadar kısa tutulacak olması da bir o kadar üzdü. Fakat dizinin 3.sezonunun kısa tutulması, dizinin 4.sezonu için de açık kapı bırakmış olabilir. Belki de dizinin 4.sezonu 3.sezonunun hemen arkasından gelecektir.

DİZİNİN 3.SEZONUNUN GELECEK OLMASI SİZİ DE HEYECANLANDIRDI MI ? Sizce dizinin 3.sezonu beklenileni verecek mi? Dizinin 3.sezonu bir Prison Break faciası gibi olabilir mi ? 3.sezonda Berlin karakterinin olmayacak olması diziyi etkiler mi ? Dizi ile ilgili görüşlerinizi ve fikirlerinizi aşağıda yorumlar bölümünde dile getirebilirsiniz. 

DİZİ: LA CASA DE PAPEL 

İlk bölüm yayın tarihi: 2 Mayıs 2017 (Antena 3)
Son bölüm yayın tarihi: 23 Kasım 2017 (Antena 3)
Yapım/Orjinal Dil:  İspanyol/İspanyolca
Sezon sayısı: 2 (3.sezon 2019’da geliyor.)
Kanallar: Netflix, Antena 3   (3.sezon Netflix’te yayınlanacak.)
Oyuncular:  Úrsula Corberó, Pedro Alonso, Miguel Herran, Alba Flores, Jaime Menéndez Lorente, Paco Tous, Darco Peric, Roberto García Ruiz ve Álvaro Morte gibi isimler rol alıyor.