Instagram Toplu Yorum Silme

Instagram’da Yorum Silme [Toplu Yorum Silme] Nasıl Yapılır?

Instagram’da yorum nasıl silinir? Instagram’da yorumlar nasıl kaldırılır? Instagram’da toplu bir şekilde yorumlar nasıl silinir? Bu yazımızda sizlere Instagram’da yorumların toplu veya tek tek silme işleminin nereden, nasıl yapıldığını adım adım gösterdik. İşte detaylar…

Günümüzün en popüler sosyal medya ağı olan Instagram, uygulaması içerisinde kullanıcılarına bir çok özellik ve imkanı sunmaya devam ediyor. Instagram uygulamasına getirmiş olduğu her yeni güncelleme ile birlikte her geçen gün uygulamasına yeni yeni özellikler ve imkanlar katmaya devam ediyor.

Bizde her zaman olduğu gibi Instagram’ın kullanıcılarına sunduğu bu özelliklerin nereden, nasıl yapıldığını sizlere göstermeye devam ediyoruz. Bu yazımızda da yine Instagram’ın kullanıcılarına sunduğu bu imkanlardan birinden bahsettik ve bunu nasıl kullanabileceğinizi gösterdik.

Bu yazımızda sizlere göstermiş olduğumuz Instagram’ın uygulamasında kullanıcılarına sunmuş olduğu bu özelliklerden biri, Instagram’da ”yorumları toplu olarak silme” imkanıdır.

Instagram’daki kullanıcılar sosyal medya uygulamasında tanıdığı ya da tanımadığı hesaplardaki gönderilere yapmış oldukları yorumları diledikleri zaman kaldırabiliyor.Instagram’ın sunmuş olduğu bu özellik ile kullanıcılar daha önce yapmış oldukları yorumlardan dilediklerini tek tek veya toplu bir şekilde silebiliyor, kaldırabiliyor.

Kullanıcılar bu işlemi sadece bir kaç adım yoluyla yapabiliyor. Kullanıcılar ilgili işlemi Instagram’da ayarlar kısmından gidecekleri yorumlar kısmında 30 saniyeden daha kısa bir süre içerisinde tamamlayabiliyor.

Oldukça basit bir şekilde yapılan bu işlemi sizde dilediğiniz zaman uygulayabilirsiniz.

Peki Instagram’da yorumlar nasıl siliniyor ? Instagram’da yorumlar toplu bir şekilde nereden, nasıl siliniyor? Kullanıcılar Instagram’da daha önce yapmış oldukları yorumları yorumlar kısmından diledikleri zaman pratik bir şekilde kaldırabiliyor. Sizde Instagram’da daha önceki yorumlarınızı silmek istiyorsanız; aşağıdaki adımları sırasıyla uygulayın. 

Instagram’da Toplu Yorum Silme:

Instagram’da toplu bir şekilde yorum silmek için;

1- İlk olarak Instagram uygulamasını açın.

2- Instagram uygulamasında ”Profil” kısmınıza gidin.

3- Profil kısmınızda sağ üst köşede yer alan ”üst üste 3 çizgi” ikonuna dokunun.

4- Sonra karşınıza çıkacak olan alt pencereden ”Hareketlerin” kısmına gidin.

5- Daha sonra hareketlerin kısmından ”Etkileşimler” seçeneğine gidin.

6- Ardından etkileşimler kısmındaki seçeneklerden ”Yorumlar” seçeneğine dokunun.

Bu adımların sonunda Instagram’da daha önce yapmış olduğunuz tüm yorumların görüntüleneceği sayfaya gitmiş olacaksınız. Buradan istediğiniz yorumları tek tek veya toplu bir şekilde silebilirsiniz.

7- Instagram’da daha önce yapmış olduğunuz yorumları silme işlemine devam etmek için; yorumların görüntülendiği sayfada sağ üst köşedeki yer alan ”Seç” yazsına dokunun.

8- Silmek istediğiniz yorumların sağ yanında yer alan ”boş daire” şeklindeki kutucuğa dokunarak tik işareti koyun. Seçme işlemini tamamladıktan sonra sayfanın en alt kısmında yer alan ”Sil” yazısına dokunun.

Son olarak sizden silme işlemini tamamlamak adına bir onay istenecektir. Burada karşınıza gelecek olan onay penceresinden ”Sil” seçeneğine dokunarak silme işleminin tamamlayın.

İşlem bu kadar basit. 

”Bu yazımızda sizlere Instagram’da toplu veya tek tek yorum silme işleminin nereden, nasıl yapıldığını adım adım gösterdik. Konu ile ilgili tüm teknik soru veya sorularınızı bizlere aşağıdan ‘yorumlar‘ kısmından belirtebilirsiniz.”

TeknoAjan.com | Teknoloji Ajanınız.