Instagram Başka Hesap Ekleme Nasıl Yapılır ? [Resimli Anlatım]

Instagram uygulamasında hesap ekleme nasıl yapılır ? Instagram’da birden fazla hesaba nasıl giriş yapılır ? Instagram’da çoklu hesap ekleme nasıl yapılır? Sorularınızın yanıtı bu yazımızda.. Bu yazımızda sizlere Instagram uygulamasında birden fazla hesabın uygulamada nasıl eklendiğini resimli olarak anlattık. İşte detaylar..

Instagram, günümüzün en popüler sosyal medya uygulamalarından biri konumundadır. Her geçen gün artan kullanıcı sayısıyla popülaritesi daha da arttıran Instagram, uygulamasında kullanıcılarına yeni yeni özellikler sunmaya devam ediyor.

Bu yazımızda anlattığımız Instagram’ın çoklu hesap özelliği, her ne kadar yeni olmasa da kullanıcıların bir çoğu tarafından tercih edilmektedir. Özellikle birden fazla hesabı olan ve bu hesapları kullanmak zorunda olan kullanıcılar, cihazlarında bulunan Instagram uygulamasında bu özelliği kullanma gereksinimi duyuyor.

Bu özellik sayesinde birden fazla hesabı olan kullanıcılar uygulama üzerinden bu hesaplara giriş yaparak, tüm hesaplarından anında bildirimler alarak haberdar olabiliyor. Ayrıca uygulama içerisindeki geçiş kolaylığı ile hesaplar arasında basit bir şekilde geçiş yapabiliyor.

Peki Instagram’ın çoklu hesap özelliği nasıl kullanılıyor? Instagram’a başka hesaplarımdan nasıl giriş yapabilirim ? İşte sorularınızın yanıtı.. 

Şu anda muhtemelen cihazınızda bulunan Instagram uygulamasında bir hesabınıza giriş yapmış bulunuyorsunuz. Bu hesabınız haricinde diğer Instagram hesaplarınızı da uygulamaya eklemek istiyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken uygulamada hesabınızdan çıkış yapmadan diğer hesaplarınız ile giriş yapmanız. İşte bunun nasıl yapılacağına şimdi hep birlikte aşağıda resimli olarak bakalım.

İŞTE INSTAGRAM’DA BİRDEN FAZLA HESAP KULLANMA !  (ÇOKLU HESAP KULLANIMI) 

1-İlk olarak Instagram uygulamanızı cihazınızda açın.

(Not: Giriş yapmadıysanız herhangi bir hesabınız ile giriş yapın.)

2- Ardından uygulama da ”PROFİL” kısmınıza gidin.

3- Profil kısmında aşağıdaki resimde de kırmızı ok ile belirttiğimiz üzere ekranın en üstünde kullanıcı adınızın yazdığı alana dokunun.

4- O kısma dokuduktan sonra karşınıza yukarıdaki resimde de gördüğünüz gibi bir alt pencere çıkacaktır. Bu kısmında yer alan ”HESAP EKLE” kısmına dokunun.

5- Hesap ekle seçeneğine dokunduktan sonra karşınıza Instagram’a giriş yap sayfası çıkacaktır. Buradan uygulamada giriş yapmak istediğiniz hesabınızı ya da hesaplarınızı yineleyerek ekleyebilirsiniz.

İşlem bu kadar basit.

NOT: Uygulamaya eklediğiniz hesaplarınızdan bildirimleriniz kapalı değilse, cihazınıza tüm giriş yapılan hesaplardan bildirim gelecektir. Ayrıca hesaplarınız arasında yine yukarıdaki resimdeki seçenekten dilediğiniz zaman geçiş yapabilirsiniz.

Hesaplarınız içinde geçiş yapmak için; profil kısmında ekranın en üstünde o an kullandığınız hesabın kullanıcı adının yazdığı kısma dokunarak, çıkan alt pencereden kullanmak istediğiniz diğer hesabınızı seçebilirsiniz. 

Bu yazımızda sizlere Instagram uygulamasında birden fazla hesabın nasıl eklendiğini ve bu hesaplar arasında nasıl geçiş yapıldığını kısa bir şekilde anlattık. Konu ile ilgili tüm soru ve sorunlarınızı bizlere aşağıdan ”yorumlar” kısmından belirtebilirsiniz. Yeni bir anlatımda görüşmek dileğiyle..

TeknoAjan.com | Kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.