Hızlı Ve Öfkeli 9 Ne Zaman Sinemalarda ? (Çıkış Tarihi Belli Oldu!)

Hızlı ve Öfkeli 9 filmi ne zaman vizyona girecek ? Oyuncu kadrosunda değişiklikler olacak mı ? Filmin konusu ne üzerine olacak ? Tüm bilgiler ve daha fazlası bu yazımızda..

Son zamanların en sürükleyici ve heyecan verici aksiyon filmlerinden Hızlı ve Öfkeli serisi müthiş heyecanı ile devam ediyor. Başrol oyuncularından Paul Walker’ın ölümü sonrasında bile heyecanını yitirmeyen serinin çok yakında dokuzuncusu geliyor.

Hayranları tarafından merakla beklenen Hızlı ve Öfkeli serisinin dokuzuncusunun vizyona giriş tarihi resmi olarak duyuruldu. İşte Hızlı ve Öfkeli 9’un çıkış tarihi !

Hızlı ve Öfkeli 9 Ne zaman vizyona girecek ? 

Hızlı ve Öfkeli serisinde günümüzün diğer filmlerine nazaran bekleme süresi oldukça uzun sürüyor. Ortalama 2-3 senede bir yeni filmini çıkaran serinin bekleme süresinin uzun olmasının başlıca sebeplerinden biri gerçekleştirilmesi zor olan sahnelerin çekimi.

Film setinde oldukça zor ve uzun bir maraton geçiren yönetmen ve oyuncular filmde gerçeklik adına oldukça başarılı bir süreç gösteriyorlar. Çekilen sahnelerin montajı ise usta yönetmenleri oldukça zorluyor.

Bu süreç başarılı bir film sunmaya çalışan teknik ve oyuncu kadroları için oldukça zorlu bir süreç olsa da bu durum hayranları için daha da zor. Çünkü heyecan verici serinin yeni filmini beklemek hayranları için oldukça zor bir durum.

Ancak üzülerek belirteceğiz ki filmin hayranları serinin yeni filmi için oldukça uzun bir süre bekleyecek. Filmin yayın tarihi resmi olarak belli oldu. Bu tarih ne yazık ki yakın bir zamanda değil.

Merakla ve heyecanla beklenen film Hızlı ve Öfkeli 9,   

10 Nisan 2020 tarihinde (ABD) seyircisi ile buluşacak. 

( Resimdeki oyuncu : Filmin başrol oyuncusu ”Vin Diesel (Dominic Toretto)” )

Filmin kadrosunda kimler olacak ? 

Filmin kemik kadrosu büyük ihtimal filmde olacak. Ancak filmin çıkış tarihi hakkında verilen resmi bir bilgi dışında herhangi bir bilgi yok. Filme dahil olacak yeni oyuncular ise henüz bilinmemekte. Filmde kesin oynayacak olan oyuncular ise şu şekilde;

Vin Diesel  (Dominic Toretto) –  Jordana Brewster (Mia Toretto) – 
Lucas Black (Sean Boswell)  – Tyrese Gibson (Roman)

Filmin Konusu ne olacak ? 

Filmin konusunda da henüz bir bilgi yok. Filmin fragmanı da henüz yayınlanmış değil. İlerleyen tarihlerde kısa bir fragman yayınlanması bekleniyor. Ancak fragmanın en erken 2018 yılı sonuna doğru yayınlanması bekleniyor. Hayranları yayınlanacak olan fragman ile birlikte film hakkında ufakta olsa bir bilgi edinebilecek.

Hızlı ve Öfkeli 9 ‘da bir sürpriz bekleniyor !

Hızlı ve Öfkeli 9’da bir önceki filmden bir spin-off çıkabilir.

Dwayne “The Rock” Johnson ve Jason Statham‘ın canlandırdığı karakterlerin yer aldığı bir spin-off filmin çıkabileceği söyleniyor. Yine söylentilere göre bu spin-off, 8. Filmdeki eksiklikleri kapatacak ve 9.film için zemin hazırlayacak.

Hızlı ve Öfkeli 10 ne zaman gelecek? 

Kesin bir bilgi olamakla beraber Hızlı ve Öfkeli 10’un Hızlı ve Öfkeli 9’dan tam bir sene sonra vizyona girmesi bekliyor. Yani Hızlı ve Öfkeli 10’un vizyona giriş tarihi yayılan bilgilere göre  2021 Nisan ayı içerisinde olması bekliyor. Bunu da ayrıca belirtelim.

(Yeni bilgiler geldikçe güncellenecektir.) 

 

TeknoAjan.com