GTA V Ne Zamana Kadar Ücretsiz İndirilebilecek ?

Tüm zamanların en popüler oyun serilerinden biri olan GTA serisinin son oyunu olan GTA V oyunu, Epic Games tarafından kullanıcılara ücretsiz olarak sunuldu. Epic Games üzerinden ücretsiz olarak indirilen ve hale indirilebilir olan oyun çok fazla ilgi gördü.

Peki Epic Games tarafından ücretsiz olarak sunulan GTA V oyunu ne zamana kadar indirilebilecek ? İlerleyen günlerde yeni ücretsiz oyunlar oyun severlere sunulacak mu ? İşte detaylar.

Kuzey Carolina merkezli video oyunu yapım ve geliştirme merkezi olan Epic Games, her hafta kullanıcılarına online oyun mağazasından ücretsiz bir oyun veriyor. Bu haftanın ücretsiz oyunu ise tüm dünyada bütün oyun severleri heyecanlandırdı.

Epic Games’in bu haftaki ücretsiz oyunu GTA V oyunu oldu ve ücretsiz olmasıyla özellike günümüzde yaşanan salgın sebebiyle evlerinde kalan oyun severler tarafından büyük bir online izdihama yol açtı.

Ücretsiz olarak sunulan oyun tüm dünya da bir çok oyun sever tarafından indirildi. Yaşanan yoğunluk sebebiyle Epic Games’in sitesi kısa sürelide olsa çökmeler yaşadı. Bu sebeple bazı oyun severler oyunu bilgisayarına hemen indiremedi.

Oyunu henüz indirmemiş ya da indirememiş olanlar için hala süre süre bulunuyor. Epic Games’in oyun severlere ücretsiz olarak sunduğu GTA V oyunu 21 MAYIS 2020 tarihine kadar (TSİ 18:00) ücretsiz olarak indirilebilecek. 

Bu tarih bittikten sonra Epic Games her hafta olduğu gibi yeni ücretsiz oyununu kullanıcılara sunacak. Yeni ücretsiz oyun 21 Mayıs 2020 tarihinde Türkiye saati ile 18:00’da kullanıcılar tarafından ücretsiz bir şekilde indirilebilecek.

GTA V için gerekli minimum sistem gereksinimleri :

İşletim Sistemi: Windows Vista ve üstü işletim sistemi

İşlemci: Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.40GHz (4 CPU) / AMD Phenom 9850 Quad-Core İşlemci (4 CPU) @ 2.5GHz

Bellek (RAM) :  4 GB

Ekran Kartı: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB

Sabit Disk Alanı: 80 GB

Bu haftaki ücretsiz oyun ne olacak? 

Epic Games geçtiğimiz hafta olduğu gibi oyun severlere bu hafta da büyük bir sürpriz yaşatacak gibi gözüküyor. Epic Games’in bu hafta ücretsiz olarak yayınlayacağı oyun henüz bilinmiyor.

Epic Games’in bu haftaki ücretsiz sürpriz oyununu hep birlikte 21 MAYIS tarihinde göreceğiz.

”Sizce Epic Games’in bu haftaki ücretiz oyunu ne olmalı ? Görüşlerinizi aşağıdan ‘YORUMLAR‘ kısmından belirtebilirsiniz.”

TeknoAjan.com | Kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.