GTA 6 Ne Zaman Çıkacak? ­| GTA 6 Çıkış Tarihi !

Grand Theft Auto 6 (GTA 6) ne zaman çıkacak? GTA 6 ne zaman tanıtılacak? GTA 6 hangi şehirde gerçekleşecek? Oyun severler tarafından merakla beklenen oyun Grand Theft Auto 6 hakkında merak ettikleriniz ve daha fazlası bu yazımızda..

Grand Theft Auto 6 oyunu oyunseverler tarafından merak bekleniyor. Ancak oyun ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmış değil. Oyun hakkında gizli çalışmalar yürüten Rockstar Games ve oyunun yapımcıları oyunun çıkış tarihi hakkında henüz herhangi bir açıklama yapmadı. Ancak geçtiğimiz günlerde oyun ile ilgili açıklamalar yapan uzmanlar oyunun çıkış tarihi ile ilgili bazı bilgiler verdi.

GRAND THEFT AUTO 6 NE ZAMAN ÇIKACAK ?

Oyunun ne zaman çıkacağına dair resmi bir tarih ne yazık ki açıklanmadı. Oyun ile ilgili hazırlıklar geçtiğimiz sene başlandı ve üzerine çalışmalar hala devam ediyor. Ancak Rockstar Games’in 2018 Ekim ayında çıkaracağı Red Dead Redemption 2 oyunu ile ilgili çalışmaların hala devam etmesinden dolayı GTA 6 ile yapılan çalışmalar tam anlamıyla hız kazanmış değil. Oyun ile ilgili çalışmaları 2018 yılı sonunda hızlandıracak olan Rockstar Games’in bu süreci 2020 yılında bitirmesi bekleniyor.

Ayrıca geçtiğimiz günlerde Amerikalı oyun ve dijital medya analiz uzmanı Michael Pachter, GTA 6 oyunu hakkında ufak bir açıklamada bulundu!

(Yapılan açıklamaya göre; GTA serisini sevenlerin GTA 6’yı oynayabilmek uzun yıllar daha beklemesi gerekiyor.) 

”Pachter” yapmış olduğu açıklamada;

Şirketin oyun ile ilgili çalışmalara tam anlamıyla 2019’da başlayabileceğini belirtirken, GTA 6 ‘nın oyun severlerin karşısına çıkmasının 2020 yılını bulacağını açıkladı.

Pachter’in yapmış olduğu açıklamada GTA 6’nın 2020 yılında tanıtımının yapılabileceği belirtilirken, oyunun oyun severler için piyasaya sunulma tarihininde en yakın 2021 yılı olabileceğini belirtti. Ayrıca bu tarihin 2022 yılını da bulabileceğini belirtti.

Yapılan açıklamaya göre GTA serisini seven oyun severlerin GTA 6 ‘yı oynayabilmek için uzun yıllar daha beklemesi gerekecek.

GTA 6 HANGİ ŞEHİRDE GEÇECEK ?

Grand Theft Auto 6 oyunu hakkında çok gizli çalışmalar yapan şirket oyun hakkında hiç bir bilgi vermemeyi tercih ediyor. Ancak oyunun gerçekleşeceği şehir oyun severler tarafından merakla bekleniyor. Oyunun hangi şehirde gerçekleşeceği ile ilgili internette bir çok dedikodu ve söylenti yer alıyor. Ancak bu konu hakkında belirtilenler adı üstünde sadece söylentiden ibaret.

Şirket oyunun hangi şehirde gerçekleşeceğine dair herhangi bir açıklamada henüz bulunmadı. RockStar Games, GTA 6’nın hangi şehirde gerçekleşeceğini ve oyun hakkında diğer tüm bilgileri 2020 yılında yapılması beklenen tanıtımda açıklayacak.

ÇIKAN SÖYLENTİLERE GÖRE GTA 6 OYUNU AMERİKA’DA GEÇECEK!

Merakla beklenen oyunun nerede geçeceği ile ilgili bir sürü teori uzmanlar tarafından sunuluyor.

Bildiğiniz üzere 2000’lerin başında çıkacak olan GTA: Tokyo son anda serinin yapımcıları tarafından iptal edilmiş ve rafa kalkmıştı. Bu sebepten dolayı ilk önceleri GTA 6 oyununun Tokyo’da geçmesinin beklentisi çok yüksekti.

Ancak son zamanlarda çıkan söylentilere göre GTA 6, tüm ABD’de geçecek ve şirketin ülkenin haritası üzerinde çalıştığı söyleniyor.

İlerleyen zamanlarda oyunun hangi şehirde geçeceğine dair daha doğru ve detaylı bilgiler gelecektir.

TeknoAjan.com (Kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.)