Game Of Thrones 8.Sezon Ne Zaman Başlayacak ?

HBO’nun sevilen dizisi Game Of Thrones’un final sezonu olacak 8.sezon hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor. HBO’nun yapmış olduğu resmi açıklama ile birlikte 8.sezonun başlangıç tarihi ve dizi hakkında bazı bilgiler edinildi. İşte Game Of Thrones 8.Sezon hakkında tüm detaylar..

HBO’nun başarılı yapımı Game Of Thrones’un 8.sezonu hayranları tarafından merakla ve heyecanla bekleniyor. 7.sezonunda izlenme rekorları kıran dizi her ne ne kadar beklenildiği üzere savaş dolu bir sezon geçirmiş olmasa da oldukça çok beğenilmişti. Dizinin 8.sezonun, 7.sezondaki durağanlıktan yoksun, daha hızlı ve savaş dolu sahnelere sahip olması bekleniyor. İzleyicilerin 8.sezonu yani Game Of Thrones’un final sezonunu soluksuz bir şekilde izleyeceği şüphesiz.

Dizi hakkında ise her geçen gün yeni bilgiler gelmeye başlıyor. Son yapılan açıklamalar ile birlikte dizinin final sezonu hakkında bazı bilgiler edinildi. Yapılan resmi açıklamalar da dizinin 8.sezonunun ne zaman olacağına, kaç bölümden oluşacağına dair bilgiler verildi. İşte hep birlikte ayrıntılara bakalım.

”Son zamanların en popüler dizisi Game Of Thrones’un IMDb puanı oldukça yüksek.
Dizinin IMDb puanı 9.5 ! Ayrıca dizi bu puanı ile birlikte IMDb TOP10 listesinde yer alıyor.”

GAME OF THRONES 8.SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK? 

Game Of Thrones 8.Sezonun tam olarak başlangıç tarihi henüz bilinmiyor. Ancak geçtiğimiz günlerde HBO yapmış olduğu açıklamayla birlikte 8.Sezonun başlangıç tarihine dair bazı bilgiler verdi. Yapılmış olan resmi açıklama ile Game Of Thrones dizisinin final sezonu olacak 8.sezonunun 2019 yılında izleyicilerin karşına çıkacağı belirtildi.

Dizinin resmi Twitter sayfasında da paylaşılan bu açıklama hayranların merakını pekte dindirmedi. Dizinin 8.sezonunun 2019 yılında geleceği zaten bir çok kişi tarafından tahmin ediliyordu. İlerleyen zamanlarda yeniden yapılacak olan resmi bir açıklama ile birlikte dizinin 8.Sezonunun başlangıç tarihinin net olarak belirtilmesi bekleniyor.

Geçtiğimiz günlerde Game Of Thrones dizisinin resmi Twitter hesabında paylaşılan Tweet !

GAME OF THRONES 8.SEZON KAÇ BÖLÜMDEN OLUŞACAK? 

Game Of Thrones dizisi hakkında yapılan resmi açıklamalar ile birlikte dizinin 8.sezonunun yani final sezonun 6 bölümden oluşacağı belirtildi. 6.bölümden oluşacak 8.sezonunun son bölümü olacak olan 6.bölümünün diğer bölümlere oranla daha uzun olması bekleniyor. Dizinin bölümlerin ortalama süre 50 ile 60 dk arası olacak.

8.sezon hakkında yapılan resmi açıklamada ayrıca;

Dizinin son sezonunda yer alan bölümlerin David Benioff & D.B. Weiss, David Nutter ve Miguel Sapochnik tarafından yönetileceği açıklanırken, yeni sezonun David Benioff & D.B. Weiss, Bryan Cogman ve Dave Hill tarafından kaleme alınacağı duyuruldu.

GAME OF THRONES 8.SEZON FRAGMANI ! 

Çekimlerine Ekim 2017 yılında başlanılan ve 2019 yılında yayınlanmaya başlayacak olan dizinin 8.sezonunun tanıtım fragmanı henüz yayınlanmadı. İlerleyen zamanlarda 2018’in 2.yarısı başında ilk fragmanın yayınlanması bekleniyor. Fragman yayınlanınca eklenecektir. Bu sayfadan dizinin fragmanlarına ulaşabilirsiniz.

GAME OF THRONES HAKKINDA:

Game of Thrones, David Benioff ile D. B. Weiss tarafından yaratılan fantastik televizyon dizisidir. Dizi, ABD televizyon kanalı HBO’da yayınlanmaktadır. Dizi son zamanların en popüler yapıtlarından biri olmuştur. Her açıdan göstermiş olduğu bu başarısını da almış olduğu bir çok ödüllerle kanıtlamıştır.

İlk bölüm yayın tarihi: 17 Nisan 2011
Kanal: HBO (ABD)
Sezon sayısı: 7  (8.sezon 2019 yılında gelecek.)
Yazarlar: George R. R. Martin, David Benioff, D. B. Weiss, Bryan Cogman, Vanessa Taylor, Jane Espenson, Dave Hill

TeknoAjan.com – (Kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.)