Dark 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak ?

Dark dizisinin 3.sezonu ne zaman yayınlanacak ? Dark 3.sezon başlangıç tarihi nedir ? Dark dizisi 3.sezonda bitecek mi ? Dark dizisinin 3.sezonu kaç bölümden oluşacak ? Dark dizisinin 3.sezonunda neler olacak ? Bu yazımızda sizlere Netflix’in popüler dizilerinden olan ”DARK” dizisinin 3.sezonu hakkında bazı bilgiler sunduk. İşte detaylar..

Netflix’in Alman yapımı dizisi olan DARK, ilk sezonuyla 1 ARALIK 2017 tarihinde platform’da yerini aldı. 3. sezon olarak planlanan dizinin ilk sezonu 10 bölümden oluşmuştu. Dizinin ilk sezonunun ardından yaklaşık 1.5 sene gibi uzun bir süre sonra 2. sezonu yayınlanan dizinin 2.sezonu da 8 bölüm olarak yayınlanmıştı.

Oldukça karmaşık bir olay örgüsüne sahip olan ve izleyenler tarafından oldukça büyük beğeni toplayan Alman yapımı dizi, son zamanlarda popülaritesini daha da arttırdı. Dizinin artan bu popülaritesiyle birlikte dizi, gerek sosyal medya ortamlarında gerekse de arama motorlarında en çok arananlar ve konuşulanlar bölümüne yerleşti.

Son zamanlarda ise arama motorlarında 3.sezonu merakla beklenen dizi hakkında bazı sorular sıkça aranmaya başlandı. Arama motorlarında dizi hakkında aranan en çok başlıklardan biri ise; Dark dizisinin 3.sezonunun ne zaman yayınlanacağı hakkında oldu.

Sizde bu sorunun cevabını ya da dizinin 3.sezonu hakkında bazı bilgileri mi merak ediyorsunuz ? İşte Dark dizisi ve dizinin final sezonu olması beklenen 3.sezonu hakkında bazı bilgiler ve detaylar..

DARK DİZİSİNİN KONUSU NEDİR ?

Dizi, Almanya’nın Winden kasabasındaki iki çocuğun kaybolması üzerine gelişen gizem dolu olayları konu ediniyor. Anlatılması oldukça zor olan ama izlemesi de bir o kadar heyecan veren dizi, büyük bir karmaşık olay döngüsüne sahip. Zamanlar arası yolculukların gerçekleştiği dizi izleyenlere kafa karışıklığı yaşatıyor. Dizi de aksiyon ve sır perdesi hiç aralanmıyor.

DARK 3.SEZON NE ZAMAN YAYINLANACAK ?

Merakla beklenen dizinin 3.sezonunun yayın tarihi Netflix tarafından henüz açıklanmadı. Dizinin 3. sezonun ne zaman yayınlanacağına dair bilginin yakın bir zaman içerisinde Netflix tarafından yapılacak olan resmi açıklama ile birlikte açıklanması bekleniyor. Ancak dizinin 3.sezonunun 2020 yılında yayınlanacağı kesinlik kazandı. Ayrıca dizinin 3.sezonunun yayın tarihi hakkında da bazı tahminler bulunmaktadır.

*DARK 3.SEZON TAHMİNİ YAYIN TARİHİ :

Uzun bir süre önce 3.sezon çekimlerine başlanılan dizinin 3.sezon çekimlerinin sonuna yaklaşılmış durumdadır. Bildiğiniz üzere dizinin 3.sezonun 2020 yılında yayınlanacağı daha önce kesinlik kazanmıştı.

Dizin 3.sezonun 2020 yılının sonlarına doğru olması beklenmiyor. Dizinin 3.sezonu muhtemelen 2020 yılının ilk yarısında yayınlanacaktır.

Dizideki olay döngüsü göz önüne alındığında dizinin 3.sezon yayın tarihinin 27 HAZİRAN 2020‘de olması yüksek olasılık. Bir çok kesim şu an itibariyle bu tarihi en olası ihtimal olarak görüyor.

DİZİNİN IMDb PUANI OLDUKÇA YÜKSEK !

Dizi başarısını almış olduğu ödüllerin yanı sıra oldukça yüksek olan IMDb puanı ile de kanıtlıyor. 150.000’in üzerinde kişinin oy verdiği Dizi puanlamasında 8.7 ortalamaya sahip olan dizi, yüksek puanlı diziler kategorisinde yer alıyor. Dizinin popülarite seviyesi de her geçen gün artıyor.

DARK 3.SEZON FİNAL SEZONU MU ?

Dark dizisinin 3.sezonu muhtemelen final sezonu olacak. Dizin başlangıcında 3. sezon olarak yapılacağı planlanmıştı. Şu an itibariyle de dizinin 3.sezonun final sezonu olarak planlandığı belirtiliyor.

DARK 3.SEZON KAÇ BÖLÜMDEN OLUŞACAK ?

Bildiğiniz üzere 1 Aralık tarihinde yayınlanan dizinin ilk sezonu 10 bölümden ve ardından yaklaşık 1.5 sene sonra yayınlanan 2.sezonu ise 8 bölümden oluşmuştu. Dizinin 2020 yılında yayınlanacak olan 3.sezonu da ortalama olarak 8-10 bölüm civarında olması bekleniyor.

Dizinin 3. sezonunun kaç bölümden oluşacağına dair henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak dizinin final sezonu olacak olan 3.sezonunun 8 bölümden oluşacağı bilgisi sızdırıldı. Dizinin 3.sezonu muhtemelen 8 bölümden oluşacak.

DARK DİZİSİNİN 3.SEZON FRAGMANI YAYINLANDI MI ?

DARK dizisinin 3.sezon tanıtım videosu henüz yayınlanmadı. Dizinin 3.sezona dair tanıtım videosu, dizinin 3.sezon yayın tarihi resmi olarak açıklandıktan sonra Netflix tarafından yayınlanacaktır. Ancak oldukça kısa olması muhtemel olan ve sadece tanıtım amaçlı olacak olan tanıtım videosundan herhangi bir çıkarımda bulunulması mümkün olmayacaktır.

Dizinin Oyuncu Kadrosunda Kimler Var ?

Dizinin oyuncu yelpazesi oldukça geniş. Bunun yanı sıra neredeyse her karakterin 3 farklı dönemdeki haliyle de durum iyice karmaşık bir hal alıyor. Dizinin başrollerinde yer alan oyuncular ise şunlar;

 • Louis Hofmann (Rolü : Jonas Kahnwald)
 • Maja Schöne (Rolü : Hannah Kahnwald)
 • Oliver Masucci (Rolü : Ulrich Nielsen)
 • Stephan Kampwirth (Rolü : Peter Doppler)
 • Angela Winkler (Rolü : Ines Kahnwald)
 • Jördis Triebel (Rolü : Katharina Nielsen)
 • Moritz Jahn (Rolü : Magnus Nielsen)
 • Karoline Eichhorn (Rolü : Charlotte Doppler)
 • Gina Stiebitz (Rolü : Franziska Doppler)
 • Peter Benedict (Rolü : Aleksander Tiedemann)

DARK DİZİSİ HAKKINDA BİLGİLER :

 • Dizinin başlangıç Tarihi: Aralık 2017
 • Ort. Bölüm Süresi : 60Dk.
 • Tür : Dram, Bilim kurgu, Gerilim
 • Yönetmen : Baran bo Odar, Jantje Friese
 • Ülke : Almanya
 • Yayıncı : Netflix

DARK DİZİSİ NEREDEN İZLENİR ?

Netflix’in Alman yapımı dizisi olan Dark, ücretli dizi&film platformu olan Netflix’te yayınlanıyor.
Netflix üzerinden diziyi izleyebilirsiniz. Diziyi Netflix üzerinden izlemek için; Netflix üyeliği açmanız ve bu üyelikte size sunulan aylık paket türlerinden herhangi birine abone olmanız gerekmektedir. Netflix’te tüm abonelikler ücretlidir.

Not: Netflix yeni abonelerine tüm paketlerde 30 gün ücretsiz deneme imkanı tanımaktadır.

”Bu yazımızda sizlere son zamanlarda bir hayli popüler olan dizilerden Netflix’in Alman yapımı dizisi, ‘DARK‘ dizisi hakkında bilgiler sunduk. Dizi hakkında yeni gelecek bilgiler ile birlikte tekrar güncellenecektir. Ayrıca dizi ve dizinin 3.sezon geleceği hakkında tüm yorumlarınızı aşağıdan ‘yorumlar‘ kısmından belirtebilirsiniz.”

TeknoAjan.com | Kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.