Daredevil 4.Sezon Ne Zaman? [Daredevil 4.Sezon Hakkında Tüm Bilgiler]

Daredevil 4. sezonu ne zaman başlayacak ? Daredevil 4. sezonunda neler olacak ? Daredevil 4. sezonda kimler olacak ? 4.sezon fragmanı yayınlanadı mı ? İşte Marvel’ın popüler süper kahraman dizilerinden biri olan Daredevil serisinin 4.Sezonu hakkında bilgiler…

Popüler süper kahraman dizisi Daredevil, 4. sezon bölümleriyle geri dönüyor. Marvel yapımı süper kahraman dizisi Daredevil, uzun bir aranın ardından yeni bölümleriyle tekrardan izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

İlk olarak 2015 yılında online dizi film izleme platformu olan Netflix’te izleyicilerin karşısına çıkan Marvel’s Daredevil, kısa bir sürede büyük bir hayran kitlesine ulaşmış ve en popüler süper kahraman serilerinden biri haline gelmişti.

Dizi, Netflix platformunda 2015 yılından 2018 yılına kadar yayın hayatına devam etmiş ve toplamda 3 sezon şeklinde izleyicilerin karşısına çıkmıştı. Yapım bu zamana kadar her ne kadar oldukça büyük bir hayran kitlesine ulaşsa da 2018 yılında Netflix tarafından iptal edilmişti.

Netflix platformunun Daredevil yapımını 3.sezonu itibariyle iptal etmesinin sebebi, Disney ile olan anlaşmazlık olduğu kısa bir süre sonra anlaşılmıştı. Dizi her ne kadar Netflix’te yayınlanıyor olsa da dizide bir Disney karakteri canlandırılıyor ve bu da bazı anlaşmaların sağlanmasını gerektiriyor.

Yaşanan anlaşmazlığın sebebinin daha çok Disney tarafından kaynaklandığı tahmin ediliyor. Bildindiği üzere; Disney 2019 yılında Netflix ve benzerlerine rakip olacak olan online dizi ve film izleme platformu olan Disney+ platformu ile karşımıza çıkmıştı. Ülkemizde de kısa bir süre önce faaliyetlerine başlayan platform kısa bir süre de dünyanın bir çok ülkesinden abonelikler kazandı ve yavaş yavaş popülaritesini arttırmaya devam ediyor.

Disney’in Disney+ platformunun popülaritesini arttırmasındaki en büyük etken de kendi süper kahraman yapımları ile platformu zenginleştirmesi olduğu aşikar. Disney, daha önce Netflix’te yer alan süper kahraman yapımlarını kendi platformuna ekledi. Ayrıca bir çok iptal edilen yapım üzerinde de yeni çalışmalara başladı.

Disney’in yapım çalışmalarına başlamayı düşündüğü ve devam ettireceği diziler hakkında her geçen gün yeni haberler gelmeye devam ediyor. Yakın bir zaman içerisinde Disney tarafından geçtiğimiz yılların en sevilen süper kahramanlarından biri olan Daredevil hakkında da dedikodular çıkmaya başlamıştı.

Disney’in Daredevil dizisini yeniden kaldığı yerden devam ettireceği dedikoduları internet mecrasında oldukça sık yer edinmekteydi. Uzun bir süredir duyulan bu söylentiler nihayet sonunu buldu ve dedikodular gerçeğe dönüştü.

Disney platformu Marvel’s Daredevil dizisinin yeniden geri döneceğini resmi olarak açıkladı. Dizi Daredevil: Born Again adıyla yeniden izleyici karşısına çıkacak.

Daredevil 4. Sezon Ne Zaman ?

Daredevil serisinin 4. sezonun geleceği haberi süper kahraman hayranlarını bir hayli heyecanlandı.  Marvel, San Diego Comic Con etkinliğinde Daredevil hayranlarına müjdeli haberi sundu. Dizi yeniden Daredevil: Born Again adıyla izleyicilerin karşısına çıkacak.

Disney+ platformunda yayınlanacak olan dizi 2024 yılının 2. çeyreğinde, ilk bahar aylarında yayınlanacak.

Daredevil 4. Sezon Kaç Bölüm Olacak ?

Sevilen süper kahraman dizisi Daredevil’ın 4. sezonunun yayınlanacağı bilgisi kesinleşti ve dizinin 4. sezonu hakkında bazı sorular oldukça sık sorulmaya başlandı. Dizinin 4. sezonu hakkında en çok merak edilenlerden biri dizinin 4. sezonun kaç bölümden oluşacağı oldu. Bu sorunun yanıtı da yapımcılar tarafından gelen bilgiler ile resmiyet kazandı.

Daredevil 4. sezonu ile oldukça uzun bir maratona çıkacağa benziyor. İzlenleri bolca macera ve aksiyon bekliyor. Dizinin 4. sezonu 18 bölümden oluşacak.

Daredevil 4. sezonda kimler yer alacak ?

Dizinin 4. sezon kadrosu tam olarak bilinmiyor ama serinin hayranlarını oldukça sevindirecek bir bilgi yine yapımcılar tarafından sunuldu. Dizinin başrollerinde Matt Murdock (Daredevil) karakterinin canlandıran Charlie Cox ile Wilson Fisk (The Kingpin) karakterini canlandıran Vincent D’Onofrio yer alacak.

Daredevil 4. Sezon Tanıtım Fragmanı :

Daredevil serisinin 4. sezon tanıtım fragmanı henüz yayımcı ve yapımcı tarafından yayınlanmadı. Dizinin çekimlerine 2023 ortalarında başlanılması bekleniyor. Dizinin fragmanınında 2023 sonuna doğru izleyicilere sunulması tahmin ediliyor. Fragman yayınlandığında sizler için buradan paylaşacağız.

NOT: Dizinin 4. sezonu hakkında yeni bilgiler geldikçe güncellenecektir

Daredevil Dizisi Hakkında :

Dizinin başlangıç Tarihi: Nisan 2015
Sezon Sayısı:  4 (*4.Sezonu 2024 yılında yayınlanacak.)
Ort. Bölüm Süresi : 55 Dk.
Tür : Fantastik & Aksiyon & Dram
Yönetmen : *
Oyuncular: Matt Murdock (Charlie Cox) ile Wilson Fisk (Vincent D’Onofrio)
Yayıncı :  Disney+
IMDb Puanı:  8.6

TeknoAjan.com | Teknoloji Ajanınız…