Clubhouse Android’e Geliyor ! Android Sürümü için Beta Testleri Başladı !

Son dönemlerde internet dünyasında oldukça popüler olan ve bu popülaritesi gün geçtikçe daha da arttıran sesli sohbet uygulaması Clubhouse, Android cihazlar içinde geliyor.

Android kullanıcılarının beklediği müjde şirket yetkilileri tarafından sonunda duyuruldu. Bu zamana kadar sadece iPhone cihazlarında kullanılabilen uygulama, Android cihazlarında beta test sürecine girdi.

Uzun bir süredir Android kullanıcıları tarafından heyecanla beklenen sohbet uygulaması Clubhouse, yakın bir zamanda tüm Android kullanıcıları için gelecek.

Geçtiğimiz günlerde Android cihazlar içinde uygulamasını geliştirdiklerini ve çok kısa bir süre sonra Android kullanıcıları içinde geleceğini belirten şirket, bugün itibariyle Android uygulamasının beta sürecinde olduğunu bildirdi.

Şirket, test sürecinin başladığını belirtti ancak tekt süreciyle ilgili pek fazla detayı sunmadı. Şirket sadece önümüzdeki haftalarda daha çok Android kullanıcısını Clubhouse’da ağırlayacaklarını belirtti.

CLUBHOUSE NEDİR ? 

Clubhouse, 2020 yılında yazılım geliştiricileri Alpha Exploration Co. tarafından başlatılan, yalnızca davetiyeyle kullanılabilen, sesli sohbet içeren bir sosyal ağ uygulamasıdır. Uygulamayı şu an için sadece davettiye edinebilen iOS işletim sistemine sahip iPhone kullanıcıları kullanabiliyor.

TeknoAjan.com | Teknoloji Ajanınız.