Better Call Saul 5.Sezon Başlangıç Tarihi Belli Oldu !

Better Call Saul 5.Sezon ne zaman başlayacak ? 5.Sezon’da yeni oyuncular olacak mı ? Dizinin 5.Sezon Tanıtım fragmanı yayınlandı mı ? İşte sevilen ve merakla beklenen dizi Better Call Saul dizisinin 5.Sezonu hakkında merak ettikleriniz ve tüm detaylar.. 

Dünya dizi tarihinin efsanevi yapımlarından biri olan Breaking Bad dizinin öncesi olarak ekrana gelen ve izleyenleri tarafından da sonrası olarak ekrana da gelmesi istenen sevilen dizi Better Call Saul dizisinin 5.sezonu merakla bekleniyor.

2015 yılı itibariyle 1.sezonu ile izleyicilerin karşısına çıkan dizi geçtiğimiz yıl itibariyle (2018) 4. sezonunu tamamlayarak sezon finaline girmişti. Dizinin 5.sezonunun başlangıcının da 2019 başlarında olması bekleniyor ve yapımcıları tarafından böyle bir işaret verilmişti. Ancak dizi yapımcıları yaşanan bazı sorunlardan ötürü dizinin 5.sezon tarihini ileri bir tarihe ertelemiş ve bu tarihin çok yakın bir zaman içerisinde olmayacağını belirterek dizinin hayranlarını bir hayli üzmüştü.

Dizinin hayranları tarafından uzun süredir merakla beklenen 5.sezon için resmi açıklama sonunda yapıldı. Dizinin hayranlarını bir hayli heyecanlandıran bu resmi açılamada dizinin 5. sezon başlangıç tarihi dizi yapımcıları ve yayıncısı tarafından sonunda açıklandı.

Better Call Saul dizisinin 5.sezon başlangıç tarihi yapılan resmi açıklama ile birlikte kesinlik kazandı. Dizinin 5.sezon başlangıç tarihi 23 Şubat 2020 olarak açıklandı.

Yapılan açıklama da dizinin 5.sezonu hakkında herhangi bir ekstra bilgi yer almıyor. 5. sezonda, Saul Goodman karakterini canlandıran Bob Odenkirk‘e içlerinden bazılarını Breaking Bad dizisinden de tanıdığımız Rhea Seehorn, Jonathan Banks, Giancarlo Esposito, Michael Mando, Lavell Crawford gibi isimler eşlik edecek.

(Dizi kalitesini yüksek IMDb puanı ile de gösteriyor. Dizinin IMDb puanı: 8.7)

DİZİNİN 5.SEZONUNDA NELER OLACAK ? 

5. sezonda, Bob Odenkirk’in canlandırdığı Jimmy McGill karakterinin nasıl Saul Goodman’a dönüştüğünü göreceğiz. 4.Sezon sonunda sevgilisi Kim’e nasıl biri olduğunu gösteren Jimmy, 5.sezonda Breaking Bad dizisinden tanıdığımız düzenbaz avukata dönüşecek.

Ayrıca dizide büyük uyuşturucu baronlarının ve Breaking Bad dizisinden de tanıdığımız Gus Fring’in ve Mike’ın maceralarını da bol bol seyredeceğiz.

5.SEZONDA BREAKİNG BAD DİZİSİNDEN TANIDIK YÜZLER KARŞIMIZA ÇIKACAK MI ?

Dizi her geçen sezon Breaking Bad dönemine daha da yakınlaşıyor. Hal böyle olunca Breaking Bad dizisinden tanıdığımız yüzler karşımıza çıkmaya başlıyor. Gus Fring ve Mike dizide bu sezonda en çok karşımıza çıkacak olan tanıdık yüzlerden.

Bunların yanı sıra dizinin 5.sezonunda da her ne kadar en kötü arka planda da görünecek şekilde de olsa Breaking Bad dizisinden yeni yeni yüzler de göreceğimiz şüphesiz. Ancak bu karakterlerin kimler olacağı belli değil. Bu yeni yüzlerin kimler olacağını dizinin 5.sezonu başlayınca göreceğiz.

BETTER CALL SAUL 5.SEZON KAÇ BÖLÜMDEN OLUŞACAK ? 

Dizinin 5.sezonunun kaç bölümden oluşacağı yapımcılar tarafından belirtildi. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz tüm sezonlarda izleyicilere her sezon 10’ar bölüm sunulmuştu. Bu sezon (5.sezon) ‘da yine izleyicilere 10 bölüm sunulacak.

Dizinin 5.sezonu 10 bölümden oluşacak ve bu 10 bölümün hepsi 2020 yılı içinde yayınlanacak. Dizinin 5.sezon içinde herhangi bir araya girmesi beklenmiyor. Dizinin 5.sezonu arka arkaya 10 bölüm şeklinde olacak.

5.SEZON FRAGMANI YAYINLANDI MI ? 

Dizinin 5.sezon başlangıç tarihi ile birlikte ufak bir video’da paylaşıldı. Ancak video’da dizinin 5.sezonu hakkında fikir edineceğimiz pek bir içerik yok. Yayımlanan video’da Saul’un kelepçelenmiş bir haldeki görüntüsü karşımıza çıkıyor.

Telif hakkı dolayısıyla ilgili içerik yazıya eklenememiştir. Dilerseniz ilgili videoyu Amc resmi sitesi, Youtube kanalı ve dizinin Twitter sayfasından erişebilirsiniz. 

*Dizi hakkında yeni bilgiler geldikçe güncellenecektir. 

TeknoAjan.com | Kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.