Better Call Saul 4.Sezon Başlangıç Tarihi Belli Oldu !

Better Call Saul 4. Sezon ne zaman başlayacak ? Better Call Saul 4. sezonda neler olacak ? Better Call Saul 4. sezon kaç bölümden oluşacak ? Better Call Saul 4. sezonda hangi oyuncular karşımıza çıkacak ? Better Call Saul 4. Sezon başlangıç tarihi belli oldu ! Better Call Saul 4. sezonu hakkında tüm detaylar ve daha fazlası sizler için hazırlamış olduğumuz bu yazımızda.. 

Dünya dizi tarihinin efsane yapımlarından biri olan Breaking Bad adlı dizinin öncesi ve sonrası olarak ekranlara gelen ve gelecek olan Better Call Saul dizisinin 4. Sezonu izleyicileri tarafında merakla bekleniyordu.

Normalde geçmiş sezonlarında olduğu gibi kış aylarında yayınlanması beklenen dizinin 4.sezonu yapımcıları tarafından ileri bir tarihi ertelenmişti. Dizinin 4.sezonun 2018 yılının 2.yarısında izleyicilerin karşına çıkması bekleniyordu. Dün itibariyle  (31 Mayıs 2018)  dizinin yapımcıları dizinin sosyal medya hesaplarında yaptığı paylaşım ile birlikte dizinin 4.sezonunu merakla bekleyen hayranları için müjdeli haberi verdi.

BETTER CALL SAUL 4.SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK ?

Dizinin 4.sezon başlangıç tarihi ” 6 Ağustos 2018 ”

Dizi yapımcıları sosyal medya hesaplarından hayranlarına müjdeli haberi şu not ile birlikte verdi !

” Siz sordunuz, biz cevapladık! Better Call Saul 4.sezon  6 Ağustos tarihinde AMC kanalında sizlerle ”  

(Resim: Dizinin resmi Twitter hesabından gönderilen Tweet) 

Yapılan bu açıklama dizinin bir çok hayranını sevindirse de yapımcıların göndermiş olduğu bu tweet’in altına izleyenlerin atmış olduğu bazı tweet’ler de dikkat çekmiyor değil.

Dizinin hayranlarının bir çoğu bu açıklamanın çok geç yapılmasından dolayı dizi yapımcılarına bayağı kızmış görünüyor. Yapımcıların atmış olduğu tweet’te de ”siz sordunuz biz cevapladık” gibi bir giriş yapılması üzerine dizinin izleyenleri aylardır bu soruyu soruyoruz nerelerdeydiniz şeklinde tweetler ile kızgınlıklarını belirtiyor.

Sonuç dizinin en azından yapılan açıklamanın tarihine göre yakın bir zaman içinde başlayacak olması dizin hayranlarını sevindirdi. Çok kısa bir süre içinde ( 6 Ağustos 2018 ) tarihinde dizinin 4.sezonu izleyenlerinin karşısına çıkacak.

Şimdi hep birlikte dizinin 4.sezonu hakkında bazı detaylara bakalım ! 

İlk olarak diziyi hiç izlememiş olan ve izlemeyi düşünenler için dizinin konu hakkında ufak bir detay verelim.

Better Call Saul Dizisinin Konusu:

Breaking Bad dizisinin belkide en ilginç karakterlerinden olan Saul Goodman’ın hayatını anlatan dizide, Saul’un ceza avukatlığına başladığı ilk tarihlerden suç dünyasına nasıl geçtiği anlatılmakta. Kaliteli bir yapıma imza atan Vince Gilligan bu dizide tamamen Saul Goodman’ın yaşadığı iç dünyayı anlatıyor.

Ancak efsanevi dizi Breaking Bad dizisinin öncesini konu edinen ve gelecek sezonlarda da dizinin sonrasını konu edinmesi beklenen diziyi ”Breaking Bad” dizisini izlememişseniz eğer sizler için bir şey ifade etmeyebilir.

Dizinin genel olarak izleyici kesimini ”Breaking Bad” dizisini izleyenler oluşturmaktadır.

Ayrıca dizi IMDb listesinde oldukça yüksek bir puana sahip. Dizi sahip olduğu bu puanla da ne kadar kaliteli bir yapım olduğunu ispatlıyor.

 ( Better Call Saul: 8.7 IMDb puanına sahip ! )

Better Call Saul 4. sezonda neler olacak ?

Dizinin 4.sezonunda neler olacağı henüz tam olarak belli değil. İlerleyen günlerde yayınlanacak olan 4.sezon fragmanı ile birlikte belki bu konu hakkında ufak bir kaç bilgi edinebiliriz.

Dizinin 4.sezonunun fragmanı paylaşıldığında bu sayfadan sizler için paylaşacağız. Takipte kalın!

Better Call Saul 4. sezon kaç bölümden oluşacak ?

Dizinin 4.sezonunun kaç bölümden oluşacağı yapılan açıklama ile birlikte belli oldu. Geçtiğimiz sezonlarda izleyicilere her sezon 10’ar bölüm sunulmuştu. Bu sezon (4.sezon) ‘da yine izleyicilere 10 bölüm sunulacak.

Dizinin 4.sezonu 10 bölümden oluşacak ve bu 10 bölümün hepsi 2018 yılı içinde yayınlanacak. Dizinin 4.sezon içinde herhangi bir araya girmesi beklenmiyor. Dizinin 4.sezonu arka arkaya 10 bölüm şeklinde olacak.

Better Call Saul 4. sezonda hangi oyuncular karşımıza çıkacak ?

Dizinin 4.sezonun da oynayacak oyuncuların kesin listesi aşağıdaki şekilde. Ancak listeye Breaking Bad dizisindeki oyunculardan başkalarının da çıkma ihtimali var. Dizi yapımcılarının bunu açıklamaması gayet normal. Belki bir sürpriz nitelikli oyuncularda karşımıza çıkabilir.

İşte 4.sezonda kesin olarak karşımıza çıkacak oyuncular : 

  • Jonathan Banks … Mike Ehrmantraut
  • Luis Bordonada … Brian Archuleta
  • Trudy Cordova … HHM Lawyer
  • Vincent Fuentes … Arturo
  • David Hight … Cowboy
  • Stephanie Hill … Store Customer
  • Jordan Lage … Barry
  • Sydney Lewis … Mall Shopper
  • Bob Odenkirk … Jimmy McGill
  • Rhea Seehorn … Kim Wexler

BETTER CALL SAUL 4.SEZON FRAGMANI ! 

Dizinin 4.sezonunun fragmanı henüz yayınlanmadı. İlerleyen zamanlarda yayınlanacaktır. Dizinin 4.sezon fragmanı yayınladığında buradan fragmana ulaşabilirsiniz. Takipte kalın.

Not: Yeni bilgiler geldikçe güncellenecektir.

( Kaynak gösterilmeden yayınlanamaz – TEKNOAJAN.COM )