Apple AirPods Garanti Süresi Sorgulama Nasıl Yapılır ?

AirPods garanti süresi nereden sorgulanır ? AirPods garanti durumuna nereden, nasıl bakılır ? Airpods’un kalan garanti süresi nedir ? Bu yazımızda sizlere Apple AirPods cihazlarının garanti süresinin nereden, nasıl sorgulanacağını gösterdik. İşte detaylar..

Apple kullanıcıları kullanmış oldukları tüm ürünlerin garanti durumlarını hızlı ve basit bir şekilde sorgulayabiliyor. Apple kullanıcılarına resmi internet sitesi üzerinde oluşturmuş olduğu bir sayfa üzerinden tüm Apple ürünlerinin garanti durumlarını sorgulama imkanı tanıyor.

Kullanıcıların ilgili sayfada tek yapmaları gereken ise kullanmış oldukları Apple ürününün (iPad, iPhone, AirPods, iMac vs..) seri numarasını girmek. Ardından ilgili ürünün garanti durumu sizlere sunulacaktır.

Peki Apple garanti sorgulama işlemi nereden, nasıl yapılıyor ? Aşağıda sizlere bu işlemin nasıl yapıldığını adım adım gösterdik. Aşağıda belirttiğimiz adımları uygulayarak tüm Apple ürünlerinizin garanti durumlarını hızlı bir şekilde sorgulayabilirsiniz. 

Apple AirPods Garanti Sorgulama : 

Apple AirPods’unuzun garanti durumunu Apple’ın resmi sitesi üzerinden basit ve hızlı bir şekilde sorgulayabilir, öğrenebilirsiniz.

Apple AirPods garanti durumunu öğrenmek için;

1- İlk olarak Apple’ın tüm cihazlarının garantisini sorgulandığı sayfaya gidin.

Apple Garanti Sorgulama:https://checkcoverage.apple.com/tr/tr/

2- İlgili sayfada sizden Apple ürününüzün seri numarası istenecektir.

Buraya Apple AirPods’unuzun seri numarasını girin. 

AirPods’unuzun seri numarasına cihazınızın kutusu üzerinden de erişebilirsiniz. Ürünün seri numarası kutu üzerinde S/N, Serial No veya Seri Numarası ibaresiyle belirtilir.

3- Cihazınızın seri numarasını girdikten sonra hemen altta yer alan güvenlik kodunu girin ve ”Devam” butonuna basın.

Ardından cihazınızın garanti durumu karşınıza çıkacaktır.

İŞLEM BU KADAR BASİT.

”Bu yazımızda sizlere Apple AirPods cihazınızın garanti durumunu nereden, nasıl sorgulayabileceğinizi gösterdik. Konu ile ilgili tüm teknik soru veya sorunlarınızı bizlere aşağıdan ‘yorumlar‘ kısmından belirtebilirsiniz.”

TeknoAjan.com | Kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.