Youtube Premium Türkiye Fiyatı Ne Olacak ?

Youtube Premium Türkiye fiyatı ne kadar ? Youtube Premium Türkiye fiyatı ne ? Youtube Premium aylık ücreti ne kadar olacak ? Youtube Premium kullanıcılara ne gibi özellikler sağlayacak ? İşte Youtube Premium Türkiye fiyatı ve daha fazlası bu yazımızda..

Youtube, Premium özelliğini tüm dünyadaki kullanıcılarına yavaş yavaş sunmaya başladı. Bir çok ülkede hizmete giren özellik ülkemizde de yakın bir zaman içerisinde Türk kullanıcılara aktif hale getirilecek.

Şimdi hep birlikte kısaca bir Youtube Premium’un sunacağı özelliklere bakalım !

İNDİR VE DAHA SONRA İNTERNETSİZ İZLE ÖZELLİĞİ !

Youtube Premium’un sunacağı özellikler kullanıcılarına bir çok konuda kolaylık sağlayacak. Youtube’nin kolaylık sağlayacağı özelliklerden biri de indir ve daha sonra internetsiz tekrar izle tekrar izle özelliği.

Bu özellikle ile birlikte Youtube Premium kullanıcıları, Youtube’nin sağlayacağı Premium dizi, film ve müziklerin yanı sıra Youtube’daki tüm içerikleri indirebilecek ve indirilen bu içeriklerin daha sonra internet tüketimi yapmadan tekrar izleyebilecek.

Bu sayede kullanıcılar diledikleri zaman daha önce indirdikleri içerikleri her zaman her yerde internet erişimi olsun ya da olmasın internet tüketimi yaşamadan izleyebilecek.

YOUTUBE TAMAMEN REKLAMSIZ OLACAK !

Youtube Premium özelliğinin kullanıcılarına sunduğu bir diğer özellik ise ”Reklamsız içerik özelliği”

Bu özellikle ile birlikte Youtube Premium kullanıcıları tüm içeriklere herhangi bir reklam ile karşılaşmadan keyifle erişebilecek. Oldukça can sıkan zorunlu olarak izlenilmesi gereken reklamlardan bu sayede kurtulmuş olacaksınız.

YOUTUBE ARTIK MOBİLDE ARKA PLANDA ÇALIŞACAK !

Ayrıca Youtube Premium’un bir özelliği de Mobil cihazlarda Youtube uygulamasının arka planda kullanılması imkanı.

Bildiğiniz üzere Youtube uygulamasını mobil cihazlarında arka planda kullanmak imkansızdı. Bu konu ile ilgili yasal olmayan bir çok çözüm üretilse de kullanımları kısa sürmüştü. Bu sorunun kökten çözümü Youtube’nin premium paketi ile çözülüyor. Premium özelliği ile artık mobil cihazlarınızda özellikle Youtube üzerinden müzik dinlerken ihtiyaç duyulan arka planda çalıştırma özelliğini kullanabilirsiniz.

Bu özelliklerin dışında Youtube Premium ile birlikte Youtube Music servisi de kullanıma sunuldu. 

PEKİ YOUTUBE PREMİUM NE ZAMAN TÜRKİYE’DE KULLANILACAK ?

Youtube Premium, çok yakında ülkemizde de kullanıma sunulacak.

Youtube Premium, Türkiye sayfası kullanıma sunuldu ancak henüz aktif durumda değil. İlerleyen zamanda belki bir ay belki bir kaç ay sonra Türkiye üzerinde de kullanıma sunulacaktır.

YOUTUBE PREMİUM TÜRKİYE FİYATI NE OLACAK ? 

Youtube Premium fiyatı belli oldu. Şuan kullanımda olduğu ülkelerde ( Amerika, Avustralya, Yeni Zelanda, Meksika, Güney Kore, Avusturya, Kanada, Finlandiya, Fransa, Almanya, İrlanda, İtalya, Norveç, Rusya, İspanya, İsveç ve İngiltere ) kullanıcılara bu fiyatlandırma üzerinden abonelik sağlanıyor.

Youtube’nin Premium için 2 paket belirledi. Bu paketler  tekil ve aile hesabı olarak sunuldu.

İlk 3 ay ücretsiz kullanım imkanı sağlayan Youtube, bu süreç tamamlandıktan sonra tekil hesap için aylık 11.99 dolar,  aile hesabı olarak belirtilen paket için ise 17.99 dolar ücret talep ediyor.

YouTube Music Premium servisi ise, yine 3 aylık ücretsiz abonelik sağlıyor ve sonrasında tekil hesap için 9.99 dolar, aile hesabı için 14.99 dolar abonelik ücreti talep ediliyor.

Youtube Premium’un ülkemizdeki fiyatı henüz belli değil ancak Google’ın diğer ülkelerde belirlediği fiyatlandırma politikası üzerinden kullanıma sunulması muhtemel. Böyle bir durumda kur farkından dolayı Youtube Premium’un ülkemizdeki fiyatı oldukça yüksek olacak.

İlerleyen günlerde Youtube, Premium paketinin ülkemiz için olacak abonelik ücretlerini resmi olarak açıkladığında sizleri tekrar bu sayfadan bilgilendireceğiz. Takipte kalın!

TeknoAjan.com (Kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.)