Steam ‘Altın Hafta’ İndirimlerinin Tarihi Belli Oldu !

Milyonlarca oyunsever tarafından heyecanla beklenen büyük Steam indirimlerinin yapılacağı Altın Hafta İndirimi’nin (Golden Week Sale) tarihi belli oldu. Bir hafta sürücek olan indirim şöleninde PC kullanıcıları için büyük indirimlerin olması bekleniyor.

PC oyun platformu olan STEAM, yapmış olduğu indirimler ile oyunseverleri sevindirmeye devam ediyor. Steam yıl içinde bir çok indirimi kullanıcılarına sunuyor ancak her sene en büyük indirimlerden biri olan Golden Week diye adlandırılan Altın Hafta’sında kullanıcılara devasa indirimleri sunuyor. 

Büyük indirimlerin yapıldığı bu haftada bir çok oyun PC kullanıcıları için indirimli hale geliyor. Kullanıcılar bu oyunları bu dönem içerisinde ilgili fiyatlardan avantajlı bir şekilde indirebiliyor. İlgili dönem ise tam olarak 1 hafta sürüyor. 

Oyun severlerin uzun süredir beklemiş olduğu bu devasa indirimlerin yapılacağı dönem, bugün resmi bir şekilde STEAM tarafından açıklandı. İndirimler çok kısa bir süre sonra PC oyuncuları için sunulacak. 

Steam’da Altın Hafta İndirimleri, 29 Nisan ile 6 Mayıs tarihleri arasında yapılacak. 

Ayrıca indirimlerin yer alacağı bu dönemde bir çok oyunda ücretsiz bir şekilde oyunseverler için sunulacak.

Bildiğiniz üzere, bir önceki Altın hafta indirimleri geçtiğimiz sene 30 Nisan ile 6 Mayıs tarihleri arasında yapılmıştı. İndirimlerin yapıldığı hafta geçtiğimiz sene büyük ilgi görmüştü. Bu senede yapılacak olan büyük indirimler ile aynı ilginin gerçekleşmesi bekleniyor.  

Golden Week Sale Nedir ?

”Altın hafta” diye tabir ettiğimiz ”Golden Week Sale”, Japonya’da birkaç farklı tatilin bir araya denk geldiği döneme verilen isimdir. Bu dönem, bu sene 29 Nisan 2021 ile 5 Mayıs 2021 tarihleri arasına denk gelmektedir. 

TeknoAjan.com | Teknoloji Ajanınız.