Facebook Paylaşımlarını Herkese Açık Yapma !

Facebook’ta paylaştığınız gönderiler herkese açık olarak nasıl yapılır? Facebook profilinizde yer alan gönderileri herkese açık şekilde göstermek istiyorsanız bu yazımızda sizlere Facebook’ta gönderileri herkese açık olarak yapmayı anlattık.. 

Facebook’ta paylaşımlarınızı herkese açık duruma getirerek, sizin arkadaşınız olsun olmasın tüm facebook kullanıcıları profilinizde paylaşmış olduğunuz gönderi ya da gönderileri görmesini sağlayabilirsiniz. 

Paylaşımlarınızı dilerseniz herkese açık, arkadaşlarınıza ya da sadece sizin görebileceğiniz şekildede ayarlayabilirsiniz.

İşte gönderileri herkese açık yapmak için uygulayacağınız adımlar !

Not: Bu işlem sonunda seçtiğiniz gönderi ya da uygulayacağımız 2.adım yoluyla bundan sonra yapacağınız paylaşımlar herkese açık olacaktır. Bu işlemler sonucunda daha önce paylaşmış olduğunuz gönderiler herkese açık duruma gelmez. İsterseniz onları da tek tek ayarlayarak herkese açık duruma getirebilirsiniz.

1.Yöntemimiz: Yaptığınız paylaşıma gelerek ve paylaşımın sağ üst köşesinde yer alan dünya ikonu’na basınız. Bu yolla karşınıza gelen seçenekler arasından kimlerin görmesi gerektiğini belirleyebilirsiniz. En üstte yer alan herkese açık seçeneğine tıkladığınızda paylaşım herkese açık hale gelecektir.

2.Yöntemimiz: Facebook profilinize giriş yaptıktan sonra sağ üst kısımdan ayarlara tıklayarak ayarlar sayfasına gidin. Açılan sayfadan sol taraftaki gizlilik kısımın tıklayın. Daha sonra Paylaştıklarımı Kimler Görebilir? yazısının yanındaki düzenle seçeneğine tıkayın ve oradan Herkese Açık‘ı seçerek paylaşımlarınızı dışarıya açabilirsin. Bu yöntem ile birlikte bundan sonra paylaşacağınız tüm gönderiler herkese açık olarak paylaşılacaktır.

TeknoAjan.com