Better Call Saul 4. Sezon Fragmanı Yayınlandı ! | İZLE

Better Call Saul 4. sezon tanıtım fragmanı yayınlandı ! Better Call Saul 4. Sezon Fragmanı izle ! Better Call Saul 4. Sezon tanıtım fragmanını izle ! İşte AMC kanalının sevilen dizisi Better Call Saul ‘un 4. sezon tanıtım fragmanı !

Dünya dizi tarihinin efsane yapımlarından biri olan Breaking Bad dizisinin öncesi olarak ekranlara gelen ve sonrası olarak da ekranlara gelmesi beklenen dizi Better Call Saul dizisinin başlamasına çok az bir zaman kaldı.

AMC ‘nin sevilen suç, dram dizisi Better Call Saul ‘un 4. sezonu hayranları tarafından merakla ve heyecanla bekleniyor. Başlamasına çok az bir süre kalan dizinin 4.sezon başlangıç tarihi geçtiğimiz günlerde yayımcı ve yayıncılar tarafından resmi bir açıklama ile belli olmuştu.

Geçtiğimiz sezonlara nazaran beklenilen tarihte yayınlanamayan dizinin başlangıç tarihi 6 Ağustos olarak belirtildi. Dizi 6 Ağustos 2018 ‘de 4.sezonun ilk bölümü ile sevenlerinin karşısına çıkacak.

Ayrıca dizinin 4.sezonunu merakla ve heyecan ile bekleyen hayranlarını sevindirici bir haber de geldi. Dizinin 4.sezon tanıtım fragmanı AMC tarafından paylaşıldı.

Paylaşılan tanıtım fragmanı bir hayli kısa olsa da (15 saniye) izleyenlere yeni sezonun bol aksiyon içeren suç sahneleri içereceğini gösterdi.

Better Call Saul 4. Sezon fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

İŞTE BETTER CALL SAUL 4. SEZON TANITIM FRAGMANI !

15 Saniye olan fragman’da izleyenlerin yeni sezonda bolca aksiyon sahnesi ile karşılaşacağının ve fragman’da görünen GUS FRİNG ‘in 4.sezonda ön planda olacağının mesajı da veriliyor.

Fragman’da ise sadece bir cümle geçiyor. O da Türkçe karşılığı ”Şimdi zamanı değil” olan Gus Fring’in ”Now is not a good time”  cümlesi.

Ayrıca telif hakkı dolayısıyla buradan paylaşamadığımız 4.Sezon ile ilgili görüntülere AMC ‘nin resmi sitesinden erişebilirsiniz.

TeknoAjan.com