Apple One Kullanıma Sunuldu ! İşte Apple One Servisinin Fiyatı

Apple tüm abonelik hizmetlerini tek bir çatı altında toplayan Apple One servisini hayata geçirdi. Geçtiğimiz haftalarda iPhone 12 ailesinin ve diğer Apple ürünlerinin tanıtımının yapıldığı Apple Etkinliğinde, Apple yapmış olduğu açıklamada tüm abonelik servislerinin kısa bir süre sonra tek bir çatı altında sunulacağını belirtmişti.

Duyurusu yapılan bu hizmetin Apple One adı altında kullanıcılara sunulacağı söylenmişti. Apple yapmış olduğu bu duyurunun hemen ardından kısa bir süre sonra ilgili servisini dünyanın bir çok ülkesinde kullanıma sundu. Artık tüm Apple servisleri tek bir çatı altında Apple One ile kullanıcılara sunulacak.

Kullanıcılara ihtiyaçları doğrultusunda 3 farklı Abonelik paketini sunan Apple One, paket türlerine göre 3 farklı fiyat etiketine sahip.

Abonelik alımına başlanılan ilgili abonelik hizmeti şu an itibariyle ABDAvusturalyaİngiltere ve Kanada‘da kullanımda. Yakın bir gelecekte de dünyanın bir çok ülkesinde Apple kullanıcılarının hizmetine sunulması bekleniyor.

Apple One Abonelik Ücretleri : 

3 Farklı abonelik çeşidine sahip olan Apple One paketlerinin fiyatları ve sunduğu özellikler şu şekildedir;

  • Bireysel Abonelik: Aylık 14,95 ABD dolar karşılığında bireysel abonelik alınabiliyor. İlgili paket Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade ve 50 GB iCloud depolama alanı sunuyor.
  • Aile Aboneliği: Aylık 19,95 ABD doları karşılığında Aile aboneliği satın alınabiliyor. Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade ve 200 GB iCloud depolama alanı sunuyor, 6 aile üyesine kadar paylaşılabilir.
  • Premier Abonelik: Ayda 29,95 ABD doları karşılığında ise Premier abonelik sahibi olunabiliyor. Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade, Apple News+, Apple Fitness+ ve 2 TB iCloud depolama alanı sunuyor, 6 aile üyesine kadar paylaşılabilir.

Apple One ülkemizde ne zaman aktif hale gelecek ? 

Apple One servisinin ülkemizde de kısa bir süre sonra aktif hale gelmesi bekleniyor. Her ne kadar şu an itibariyle resmi bir açıklama olmasa da ilerleyen günlerde ilgili servis ülkemizde de aktif hale gelecektir.

TeknoAjan.com | Teknoloji Ajanınız.