Amazon Prime Türkiye’de ! [Fiyatı ve Sundukları Neler?]

ABD merkezli teknoloji şirketi Amazon’un abonelik sistemi Türkiye’ye de geldi. Amazonun abonelik sistemi olan Amazon Prime şimdi Türkiye’de! Peki Amazon Prime kullanıcılara neler sunuyor ? Ücreti nedir ? İşte tüm detaylar.. 

ABD merkezli teknoloji şirketi Amazon’un abonelik sistemi ülkemizde de kullanıma girdi. Amazon Prime olarak adlandırılan abonelik sistemi düşük fiyatı ve sunduğu hizmetler ile dikkat çekiyor.

İlgili abonelik Amazonun dizi, film platformu olan Amazon Prime’a erişim sağlamasının yanı sıra Amazon üzerinden yapılan alışverişlerde bir çok kolaylık ve uygun fiyat sağlıyor.

Söz konusu abonelik ile birlikte kullanıcılar Netflix benzeri olan Amazon Prime’a erişebiliyor ve buradaki dizi ve filmleri diledikleri an izleyebiliyor.

Ayrıca söz konusu abonelik ile birlikte online alışveriş sitesi olan Amazon üzerinden kullanıcılar hızlı kargo ve ertesi gün (Max 24. saat içinde) olan teslimat seçeneklerinden ekstra herhangi bir ücret ödemeden her zaman yararlanabiliyor.

Tüm bunların yanı sıra Amazon’un Amazon Prime abonesi olanlara dönem dönem sunduğu büyük indirimlerden de yararlanabiliyor.

Peki Amazon Prime abonelik ücreti ne kadar ? 

Amazon Prime aboneli şu an için ve şu an itibariyle 30 gün boyunca ücretsiz. Türkiye pazarında bu abonelik sistemini sunan Amazon bu aboneliği kullanıcılara dilerlerse 30 gün süreyle ücretsiz olarak deneme imkanı sunuyor.

Bu süre sonunda ise kullanıcılar aylık 7.99 TL şeklinde ücret ile aboneliğini devam ettirebiliyor.

Amazon Prime’a Nasıl Abone Olunur ?

Amazon Prime’a abone olmak için, ”https://www.amazon.com.tr/prime” sayfasına gidebilir ve 30 Gün ücretsiz dene butona basarak aboneliğinizi ilgili adımlar sonunda tamamlayabilirsiniz.

Amazon Prime’a adım adım nasıl abone olabileceğinizi detaylı bir şekilde öğrenmek isteseniz; ‘Amazon Prime’a nasıl abone olunur ?’ adlı yazımıza ”BURADAN” gidebilirsiniz.

”Peki siz Amazon Prime’ın abonelik sistemi hakkında ne düşünüyorsunuz? Konu ile ilgili görüşlerinizi aşağıdan ‘yorumlar‘ kısmından belirtebilirsiniz.”

TeknoAjan.com | Teknoloji Ajanınız.